En iyi kişisel finans uygulamaları, özellikleri ve google play puanları hangileridir?

İşte en iyi kişisel finans uygulamaları, özellikleri ve Google Play puanları:

 1. Mint: Kişisel finans yönetimi için en popüler uygulamalardan biridir. Bütçeleri yönetmek, faturaları ödemek, yatırımlarını takip etmek ve kredi puanlarını kontrol etmek için kullanılabilir. (Google Play Puanı: 4.4)
 2. PocketGuard: Bütçelerinizi takip etmenizi, harcamalarınızı izlemenizi ve tasarruf yapmanızı sağlayan bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.5)
 3. You Need a Budget (YNAB): Kişisel finans yönetimi için en popüler uygulamalardan biri olan YNAB, bütçeleri yönetmek, tasarruf etmek, borçları ödemek ve yatırım yapmak için kullanılabilir. (Google Play Puanı: 4.4)
 4. Personal Capital: Yatırımlarınızı yönetmek, bütçeleri izlemek ve finansal hedeflerinizi belirlemek için kullanabileceğiniz bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.5)
 5. Goodbudget: Yönetilebilir bir bütçe oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.3)
 6. Acorns: Yatırımlarınızı otomatikleştiren bir uygulama. Harcamalarınızı yuvarlayarak, küçük birikimler yapmanıza yardımcı olur. (Google Play Puanı: 4.4)
 7. Clarity Money: Bütçeleri yönetmek, harcamaları izlemek ve tasarruf etmek için kullanabileceğiniz bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.4)
 8. Stash: Yatırımlarınızı yönetmek ve bütçelerinizi izlemek için kullanabileceğiniz bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.3)
 9. Spendee: Harcamalarınızı izlemek ve bütçelerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.5)
 10. Money Lover: Gelir ve giderleri yönetmek, bütçeleri oluşturmak ve yatırım yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama. (Google Play Puanı: 4.5)
 11. Honeydue: Aileler için tasarlanmış bir uygulama. Ortak bir bütçe oluşturmanıza ve harcamaları izlemenize olanak tanır. (Google Play Puanı: 4.6)
 12. Monefy: Basit bir arayüzle harcamalarınızı izlemenize olanak tanır. (Google Play Puanı: 4.6)
 13. Wallet: Harcamalarınızı izlemek, bütçeleri yönetmek ve yatırım yapmak için

Yorum ekle

Bizi Takip Et

Çekinmeyin, iletişime geçin. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi seviyoruz.