Silah oyunları mobil oyunların popüler bir türüdür ve Google Play’de birçok seçenek bulunmaktadır. En iyi silah oyunlarını seçmek zor olsa da, bu listedeki en iyi 10 dereceli mobil silah oyunları, gerçekçi grafikler ve yoğun oynanışıyla heyecan verici bir deneyim sunar.

Silah oyunları mobil oyunların popüler bir türüdür ve seçebileceğiniz birçok harika seçenek vardır. Heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız, Google Play’deki en iyi 10 puanlı silah oyunlarından birini denemeniz gerekecek.

1. Critical Ops

Critical Ops, gerçekçi grafikler ve yoğun oynanış sunan birinci şahıs silah oyunudur. Bu oyunda, bir anti-terör ajanı olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

2. Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout, harika bir mobil oyun deneyimi sunan birinci şahıs silah oyunudur. Bu oyunda, bir asker olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Modern Combat 5: mobile FPS
Modern Combat 5: mobile FPS
Developer: Gameloft SE
Price: Free

3. Guns of Boom

Guns of Boom, harika bir çok oyunculu deneyim sunan hızlı tempolu birinci şahıs silah oyunudur. Bu oyunda, bir asker olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Guns of Boom - Online PvP Acti
Guns of Boom - Online PvP Acti

4. Dead Trigger 2

Dead Trigger 2, harika bir mobil oyun deneyimi sunan zombi silah oyunudur. Bu oyunda, bir hayatta kalan olarak rol alacak ve birçok oyun modunda zombi ordularına karşı savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Dead Trigger 2: Zombi Oyunları
Dead Trigger 2: Zombi Oyunları

5. Shadowgun Legends

Shadowgun Legends, harika bir mobil oyun deneyimi sunan birinci şahıs silah oyunudur. Bu oyunda, bir paralı asker olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Shadowgun Legends: Savaş Oyunu
Shadowgun Legends: Savaş Oyunu

6. N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy, harika bir mobil oyun deneyimi sunan birinci şahıs silah oyunudur. Bu oyunda, bir asker olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy
Developer: Gameloft SE
Price: To be announced

7. Unkilled

Unkilled, harika bir mobil oyun deneyimi sunan zombi silah oyunudur. Bu oyunda, bir hayatta kalan olarak rol alacak ve birçok oyun modunda zombi ordularına karşı savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

UNKILLED - Zombi Oyunları FPS
UNKILLED - Zombi Oyunları FPS

8. Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival, harika bir mobil oyun deneyimi sunan zombi silah oyunudur. Bu oyunda, bir pilot olarak rol alacak ve helikopterinizden zombi ordularına karşı savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve helikopterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Zombie Gunship Survival
Zombie Gunship Survival
Developer: Flaregames
Price: Free

9. SAS: Zombie Assault 4

SAS: Zombie Assault 4, harika bir mobil oyun deneyimi sunan zombi silah oyunudur. Bu oyunda, bir asker olarak rol alacak ve birçok oyun modunda zombi ordularına karşı savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

SAS: Zombie Assault 4
SAS: Zombie Assault 4
Developer: ninja kiwi
Price: Free

10 Dead Effect 2

Dead Effect 2, harika bir mobil oyun deneyimi sunan zombi silah oyunudur. Bu oyunda, bir hayatta kalan olarak rol alacak ve birçok oyun modunda zombi ordularına karşı savaşacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok silah ve harita sunar ve karakterinizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Dead Effect 2
Dead Effect 2
Developer: App Holdings
Price: Free

Bunlar sadece Google Play’de bulabileceğiniz birçok harika silah oyunundan sadece birkaçıdır. Eğer heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun oynamak istiyorsanız, bu listedeki en iyi 10 dereceli silah oyunlarından birini deneyebilirsiniz.

Google Play’deki en iyi 10 mobil silah oyunu, birinci şahıs nişancı oyunları ve zombi nişancı oyunları gibi farklı türlerde birçok harika seçenek sunar. Critical Ops, Modern Combat 5: Blackout, Guns of Boom, Dead Trigger 2, Shadowgun Legends, N.O.V.A. Legacy, Unkilled, Zombie Gunship Survival, SAS: Zombie Assault 4 ve Dead Effect 2 gibi en iyi silah oyunlarını içeren bu liste, seçebileceğiniz birçok silah ve harita seçeneği sunarak her türlü silah oyunu hayranının ilgisini çekecek çeşitlilikte.

Kategori: