Mobil cihazlarda oynanabilen araba oyunları, heyecan dolu bir deneyim sunar. Google Play’deki birçok seçenek arasından en iyi araba oyunlarını seçmek zor olabilir. Ancak, bu listede bulunan en iyi 7 mobil araba oyunu, gerçekçi grafikler ve farklı yarış türleriyle birlikte her yarış hayranının ilgisini çekecek çeşitlilikte.

Otomobil oyunları mobil oyunların popüler bir türüdür ve seçebileceğiniz birçok harika seçenek vardır. Heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız, Google Play’deki en iyi 7 puanlı araba oyunundan birini denemek isteyeceksiniz.

1. Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends gerçekçi grafikler ve yoğun oynanış sunan bir yarış oyunudur. Asphalt 9’da, bir sürücü olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends
Developer: Gameloft SE
Price: Free

2. Real Racing 3

Real Racing 3, harika bir mobil oyun deneyimi sunan başka popüler bir yarış oyunudur. Real Racing 3’te, bir sürücü olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Real Racing  3
Real Racing  3
Developer: ELECTRONIC ARTS
Price: To be announced

3. Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits, harika bir mobil oyun deneyimi sunan bir yarış oyunudur. Need for Speed No Limits’te, bir sürücü olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits

4. CSR Racing 2

CSR Racing 2, harika bir mobil oyun deneyimi sunan bir yarış oyunudur. CSR Racing 2’de, bir sürücü olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

5. Beach Buggy Racing 2

Beach Buggy Racing 2, harika bir mobil oyun deneyimi sunan bir yarış oyunudur. Beach Buggy Racing 2’de, bir sürücü olarak rol alacak ve diğeroyuncularla birçok oyun modunda yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Beach Buggy Racing 2
Beach Buggy Racing 2
Developer: Vector Unit
Price: Free

6. CarX Drift Racing 2

CarX Drift Racing 2, harika bir mobil oyun deneyimi sunan bir yarış oyunudur. CarX Drift Racing 2’de, bir sürücü olarak rol alacak ve birçok pistte aracınızı kaydırarak yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2
CarX Drift Racing 2

7. GRID Autosport

GRID Autosport, harika bir mobil oyun deneyimi sunan bir yarış oyunudur. GRID Autosport’ta, bir sürücü olarak rol alacak ve diğer oyuncularla birçok oyun modunda yarışacaksınız. Oyun, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunar ve aracınızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

GRID™ Autosport
GRID™ Autosport
Developer: Feral Interactive
Price: €9.99

Bunlar, Google Play’de mevcut birçok harika araba oyunundan sadece birkaçı. Eğer heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız, bu en iyi 7 puanlı araba oyunlarından birini denemenizi öneririz.

Google Play’deki en iyi 7 mobil araba oyunu, seçebileceğiniz birçok araç ve pist sunarak, gerçekçi grafikleri ve yoğun oynanışıyla yarışseverlere heyecan dolu bir deneyim sunuyor. Liste, Asphalt 9: Legends, Real Racing 3, Need for Speed No Limits, CSR Racing 2, Beach Buggy Racing 2, CarX Drift Racing 2 ve GRID Autosport gibi en iyi araba oyunlarını içeriyor.

Kategori: